
Скорочений опис
KG Elektronik серії SP-03 призначений для управління циркуляційним насосом, який забезпечує циркуляцію гарячої води в системі опалення. Функція регулятора полягає в включення насоса, якщо температура датчика перевищить з... Читати далі...
KG Elektronik серії SP-03 призначений для управління циркуляційним насосом, який забезпечує циркуляцію гарячої води в системі опалення. Функція регулятора полягає в включення насоса, якщо температура датчика перевищить задане ручкою значення, а також виключення його, якщо датчик температури охолоне. Це дозволяє уникнути непотрібної роботи циркуляційного насоса, що в свою чергу дозволяє заощадити електроенергію, а також продовжити експлуатаційний термін служби насоса.
Температура включення насоса регулюється за допомогою ручки потенціометра (в діапазоні від 10°С до 90°С). Якщо фактична температура на датчику знизиться на 5°С від заданої (яка встановлена потенціометром), насос вимкнеться. Також регулятор має функцію затримки, при цьому включення і виключення насоса відбувається приблизно через 30 секунд. Це запобігає постійне перемикання насоса в разі швидкої зміни температури.
Регулятор, крім потенціометра, має два клавішних перемикача. Перший з них служить для включення регулятора (відображається свіченням червоного світлодіода праворуч). Другий призначений для ручного включення насоса (відображається свіченням зеленого світлодіода зліва). Крім того, зелений світлодіод сигналізує також роботу насоса в режимі автоматичного керування насосом. Регулятор має захист у вигляді запобіжника багаторазового використання.
| Основні характеристики | |
| Діапазон налаштування температури, °C | 10 ... 90°C |
| Призначення | для керування циркуляційним насосом |
| Вихідна потужність навантаження, Вт | 180 |
| Гістерезис вмикання/вимикання, °C | 5°C |
| Температура навколишнього середовища, °C | -10 ... +50°C |
| Електроживлення, В | 230V 50Hz |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина проводів датчика, м | 1.2 |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Гарантія | 12 місяців |
Теги: kg_elektronik

