ПН-ПТ 9:30-17:00 СБ 10:00-15:00
Інформація
Пошук

Терморегулятор для циркуляційного насоса 180 Вт KG Elektronik SP-03

Виробник: KG Elektronik
Модель: SP-03
Артикул: SP03
Країна виробник: Poland

Скорочений опис


KG Elektronik серії SP-03 призначений для управління циркуляційним насосом, який забезпечує циркуляцію гарячої води в системі опалення. Функція регулятора полягає в включення насоса, якщо температура датчика перевищить з... Читати далі...

Знайшли дешевше?
600 грн

  • Наявність: На складі
  • Гарантія: 12 місяців
  • Країна виробник: Польща


KG Elektronik серії SP-03 призначений для управління циркуляційним насосом, який забезпечує циркуляцію гарячої води в системі опалення. Функція регулятора полягає в включення насоса, якщо температура датчика перевищить задане ручкою значення, а також виключення його, якщо датчик температури охолоне. Це дозволяє уникнути непотрібної роботи циркуляційного насоса, що в свою чергу дозволяє заощадити електроенергію, а також продовжити експлуатаційний термін служби насоса.
Температура включення насоса регулюється за допомогою ручки потенціометра (в діапазоні від 10°С до 90°С). Якщо фактична температура на датчику знизиться на 5°С від заданої (яка встановлена ​​потенціометром), насос вимкнеться. Також регулятор має функцію затримки, при цьому включення і виключення насоса відбувається приблизно через 30 секунд. Це запобігає постійне перемикання насоса в разі швидкої зміни температури.
Регулятор, крім потенціометра, має два клавішних перемикача. Перший з них служить для включення регулятора (відображається свіченням червоного світлодіода праворуч). Другий призначений для ручного включення насоса (відображається свіченням зеленого світлодіода зліва). Крім того, зелений світлодіод сигналізує також роботу насоса в режимі автоматичного керування насосом. Регулятор має захист у вигляді запобіжника багаторазового використання.

Основні характеристики
Діапазон налаштування температури, °C 10 ... 90°C
Призначення для керування циркуляційним насосом
Вихідна потужність навантаження, Вт 180
Гістерезис вмикання/вимикання, °C 5°C
Температура навколишнього середовища, °C -10 ... +50°C
Електроживлення, В 230V 50Hz
Країна виробник Польща
Довжина проводів датчика, м 1.2
Додаткові характеристики
Ступінь захисту IP IP20
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Теги: kg_elektronik

Оцініть нас
Рейтинг: 4.47 з 5   -   40 голосів