
Скорочений опис
Afriso ATM - це термостатичний змішувальний клапан, який призначений для регулювання температури гарячої води в системах опалення та водопостачання. Термостатичні змішувальні клапани ATM повинні використовуватися скрізь,... Читати далі...
Afriso ATM - це термостатичний змішувальний клапан, який призначений для регулювання температури гарячої води в системах опалення та водопостачання. Термостатичні змішувальні клапани ATM повинні використовуватися скрізь, де необхідний захист від опіків гарячою водою, а також швидка реакція на зміни температури і тиску води. Функція "без опіку" блокує потік гарячої води у разі несправностей з подачею холодної води. В опалювальних системах, таких як тепла підлога, клапани АТМ можуть замінити складні і дорогі системи регулювання. Під пластиковою кришкою, яка захищає від випадкової зміни налаштувань, є ручка для регулювання температури змішаної води. Термостатичні клапани АТМ під час роботи не вимагають обслуговування і можуть бути встановлені в будь-якому положенні. Вони призначені для роботи з чистою водою або водою, що містить до 50% гліколю.
| Основні характеристики | |
| Діапазон налаштування температури, °C | 35÷60°C |
| Примітки | концентрація гліколю max 50% |
| Підключення, умовний діаметр | DN20 |
| Робочий тиск, бар | 10 |
| Робоча температура, °C | +5 ÷ +95°C |
| Діаметр під'єднання, дюйми | 1" |
| Країна виробник | Німеччина |
| Пропускна здатність, Kvs м3/год | 1.6 |
| Матеріал корпусу | латунь CB753S |
Теги: Afriso

