Інформація
Пошук

Циркуляційний насос OMEGA 2 25/4 130мм Omnigena 4-22Вт оригінал

Виробник: Omnigena
Модель: OMEGA 2 25/4 Auto 130
Артикул:
Країна виробник: Poland
Omnigena

Скорочений опис


OMEGA 2 Auto – це нова модель автоматичного, енергозберігаючого насосу фірми Omnigena, який призначений для циркуляції води в малих і середніх контурах системи центрального опалення. Насос може працювати в тих системах о... Читати далі...

Знайшли дешевше?
2 840 грн

  • Наявність: Попереднє замовлення
  • Гарантія: 12 місяців
  • Країна виробник: Польща

ТТХ Omnigena Omega 2 Auto           Інструкція

                                          

OMEGA 2 Auto – це нова модель автоматичного, енергозберігаючого насосу фірми Omnigena, який призначений для циркуляції води в малих і середніх контурах системи центрального опалення. Насос може працювати в тих системах опалення, де вміст воду з гліколем є в співвідношенні 50% на 50%. OMEGA 2 Auto забороняється застосовувати в системах опалення та водопостачання, які можуть містити воду з твердими частинками (наприклад шматочки іржі, окалини, осад). Перед насосом завжди необхідно встановлювати косий фільтр для виловлювання сміття.

Монтаж насосу в системі:
Рекомендується монтувати насос OMEGA 2 в лінії зворотнього трубопроводу, в системі насосної групи колекторів теплої підлоги або на лінії подачі після накопичувальних ємкостей. Безпосередньо перед насосом необхідно змонтувати кульові крани для можливо демонтажу насосу, без злиття рідини з системи.

Перший запуск:
Перед тим як перший раз запустити насос, переконайтеся, що система заповнена водою або водою з гліколем. Насос не повинен працювати "всуху" без води. Робота "всуху" призведе до руйнування насосних елементів. Для того, щоб запустити насос, встановіть швидкість на найбільшу швидкість – положення III, відкрийте гвинт для видалення повітря, який розташований на задній стінці двигуна і ввімкніть насос в розетку. Якщо виступить вода, то це означає що в системі немає повітря і гвинт можна закрутити в початкове положення.

Експлуатація і технічне обслуговування:
Після довгого простою або при першому запуску насосу, перевірте, чи не заблоковано вал двигуна. Це необхідно зробити наступним чином: викрутити гвинт для видалення повітря, після чого в отворі буде видно кінець валика з поперечним розрізом. За допомогою плоскої викрутки поверніть вал в напрямку, зазначеному на корпусі насоса. Після виконання цих операцій, закрутити гвинт для видалення повітря і запустити насос на третій швидкості. Рекомендовано застосовувати контролери з функцією періодичного запуску насоса в періоди, коли необхідності в системі опалення немає.

УВАГА!
Насос не може, навіть протягом декількох секунд, працювати всуху без води.

Основні характеристики
Призначення циркуляційний насос для систем опалення
Примітки ротор на постійних магнітах, частотний перетворювач
Макс. гідростатичний напір, м 4
Номінальна потужність, Вт 1 швидкість - 6 Вт (струм 0.03 A) | 2 швидкість - 13 Вт (струм 0.06 A) | 3 швидкість - 22 Вт (струм 0.1 A)
Робочий тиск, бар max 10
Тип ротора "мокрий"
Діапазон температур перекачуваної рідини, °С -5 ... +110°С
Довжина насосної бази, мм 130
Електроживлення, В 230V 50Hz
Країна виробник Польща
Матеріал робочого колеса композитний матеріал
Продуктивність, м3/год max 2.5
Функції Плавне регулювання; автоматичний режим роботи; дисплей; панель управління
Матеріал корпусу сірий чавун
Додаткові характеристики
Клас енергозбереження А
Ступінь захисту IP IPX2D
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари

Теги: Omnigena