
Скорочений опис
Двигун (Kit, Motor D-2) призначений для заміни в каналізаційну установку Soloilift2 D-2 артикул 97775318. Починаючи з 2019 року країна виробник - Угорщина, до 2019 року - Італія. У комплект входить електродвигун і ущільн... Читати далі...
Доступні опції
Двигун (Kit, Motor D-2) призначений для заміни в каналізаційну установку Soloilift2 D-2 артикул 97775318. Починаючи з 2019 року країна виробник - Угорщина, до 2019 року - Італія. У комплект входить електродвигун і ущільнююче кільце. Потужність двигуна 280 Вт.
| Основні характеристики | |
| Артикул | 97775353 |
| Примітки | Sololift2 D-2 |
| Номінальна потужність, Вт | 280 Вт |
| Електроживлення, В | 230V 50Hz |
| Країна виробник | Сербия |
| Додаткові характеристики | |
| Тип | Комплектуючі |
| Вага, кг | 2.25 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип електроживлення | Мережа |
| Назва | Артикул | |
![]() |
Sololift2 D-2 |
97775318 |
Часті запитання
-
✈️ Які терміни поставки Двигун для Grundfos Sololift2 D-2 (97775353)?
-
❓ Двигун для Grundfos Sololift2 D-2 (97775353) це оригінальна запчастина?
-
⌛ Яка гарантія на Двигун для Grundfos Sololift2 D-2 (97775353)?
Рекомендовані товари
Теги: sololift2



