Інформація
Пошук

Фільтри й редуктори Caleffi, Atlas filtri, Honeywell, Ecosoft, Far, Bluefilters, USTM, Pentek, Наша Вода, VALTEC

Уточнити Пошук
Фільтри й редуктори Caleffi, Atlas filtri, Honeywell, Ecosoft, Far, Bluefilters, USTM, Pentek, Наша Вода, VALTEC

Фільтри для очищення води служать для видалення з проточної води з-під крана важких металів і шкідливих домішок. При правильному обслуговуванні цього елемента вдається довгий час отримувати чисту питну воду, що відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам прямо з водопроводу, незалежно від регіону, де проживає користувач, і якості тамтешньої води. Фільтрам під силу не тільки очистити воду, але і прибрати з неї будь-які мікроорганізми і бактерії. Їх ще називають фільтрами тонкого очищення, їх захисна мембрана має мікроскопічні отвори, розміри яких становлять від 1 мкм і до100 мкм.
Редуктори тиску для води служать для зниження тиску води у водопроводі, тим самим захищають обладнання від надлишкового тиску, а також зменшують розхід води. Установка цього устаткування дозволить забезпечити захист елементів системи водопостачання та її споживачів (бойлери, змішувачі, системи очищення води, пральні машини), які можуть піддаватися негативному впливу внаслідок наявності надмірного тиску.
В нашому магазині представлені фільтри і редуктори таких відомих брендів як: Honeywell, Caleffi, USTM, Atlas filtri, Valtec, Наша вода, Ecosoft, Pentek, Far, Bluefilters та інші.