При оплаті в магазині POS терміналом додатково стягується комісія 1.5%

ПН-ПТ 9:30-17:00
СБ 10:00-15:00
Вацлава Гавела 18
ТК Відраденський
Інформація
Пошук

Балансувальний вентиль HERZ STROMAX-M DN25 1401703

Виробник: Herz
Модель: STROMAX-M 4017M
Артикул: 1401703
Країна виробник: Austria
 • Скорочений опис


  HERZ STROMAX-M 4017 M - це балансувальний вентиль з вимірювальними клапанами та вимірювальною діафрагмою для вимірювання перепаду тиску, з похилим шпинделем. Корпус балансувального вентиля виконано з латуні, стійкої до с... Читати далі...

  Знайшли дешевше?
  1 700 грн

  • Наявність: Уточнюйте
  • Країна виробник: Австрія


  HERZ STROMAX-M 4017 M - це балансувальний вентиль з вимірювальними клапанами та вимірювальною діафрагмою для вимірювання перепаду тиску, з похилим шпинделем. Корпус балансувального вентиля виконано з латуні, стійкої до селективного вимивання цинку. Під’єднання до вентиля – муфтове з внутрішньою різьбою. Шпиндель ущільнений двома ущільнюючими кільцями O-Ring. Попереднє налаштування шляхом обмеження ходу шпинделя, маховичок з цифровим вказівником попереднього налаштування (40 позицій налаштувань). Вмонтовані 2 вимірювальні клапани (1 0284) для заміру перепаду тиску.
  Балансувальний вентиль застосовують для запирання та регулювання в системах з гарячою і холодною водою, а також для балансування трубопроводів. Такий вентиль можна монтуванти в будь-якому положенні в відповідності напрямку потоку з напрямок стрілки на корпусі.
  Положення конуса затвору вентиля відображається у вигляді відповідного цифрового значення на маховику. Необхідна ступінь налаштування зручно встановлюється і фіксується за допомогою прихованого в поглибленні маховика шпинделя попереднього налаштування. Балансувальний вентиль в будь-який момент може бути встановлений на менше значення пропускної здатності по відношенню до налаштованому значенню або перекритий. Шпиндель попереднього налаштування прихований під гвинтом кріплення маховика, що захищає його від несанкціонованого доступу.

  herz клапан балансування

  Основні характеристики
  Примітки Kv-диафрагмы 7.9, кількість ступенів налаштування - 40
  Підключення, умовний діаметр DN25
  Робочий тиск, бар max 20.0
  Робоча температура, °C max 130
  Країна виробник Австрія
  Пропускна здатність, Kvs м3/год 6.50
  Матеріал корпусу латунь

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Captcha

  Теги: Herz

  Оцініть нас
  Рейтинг: 3.98 з 5   -   340 голосів