У зв'язку з нестабільним курсом валют - ціни на сайті можуть бути не актуальними. Будь ласка, уточняте актуальні ціни зручним для Вас способом.

ПН-ПТ 9:30-17:00 СБ 10:00-15:00
Інформація
Пошук

Балансувальний вентиль HERZ STROMAX-M DN25 1401703

Виробник: Herz
Модель: STROMAX-M 4017M
Артикул: 1401703
Країна виробник: Austria

Скорочений опис


HERZ STROMAX-M 4017 M - це балансувальний вентиль з вимірювальними клапанами та вимірювальною діафрагмою для вимірювання перепаду тиску, з похилим шпинделем. Корпус балансувального вентиля виконано з латуні, стійкої до с... Читати далі...

Знайшли дешевше?
1 310 грн

  • Наявність: Уточнюйте
  • Країна виробник: Австрія


HERZ STROMAX-M 4017 M - це балансувальний вентиль з вимірювальними клапанами та вимірювальною діафрагмою для вимірювання перепаду тиску, з похилим шпинделем. Корпус балансувального вентиля виконано з латуні, стійкої до селективного вимивання цинку. Під’єднання до вентиля – муфтове з внутрішньою різьбою. Шпиндель ущільнений двома ущільнюючими кільцями O-Ring. Попереднє налаштування шляхом обмеження ходу шпинделя, маховичок з цифровим вказівником попереднього налаштування (40 позицій налаштувань). Вмонтовані 2 вимірювальні клапани (1 0284) для заміру перепаду тиску.
Балансувальний вентиль застосовують для запирання та регулювання в системах з гарячою і холодною водою, а також для балансування трубопроводів. Такий вентиль можна монтуванти в будь-якому положенні в відповідності напрямку потоку з напрямок стрілки на корпусі.
Положення конуса затвору вентиля відображається у вигляді відповідного цифрового значення на маховику. Необхідна ступінь налаштування зручно встановлюється і фіксується за допомогою прихованого в поглибленні маховика шпинделя попереднього налаштування. Балансувальний вентиль в будь-який момент може бути встановлений на менше значення пропускної здатності по відношенню до налаштованому значенню або перекритий. Шпиндель попереднього налаштування прихований під гвинтом кріплення маховика, що захищає його від несанкціонованого доступу.

herz клапан балансування

Основні характеристики
Примітки Kv-диафрагмы 7.9, кількість ступенів налаштування - 40
Підключення, умовний діаметр DN25
Робочий тиск, бар max 20.0
Робоча температура, °C max 130
Країна виробник Австрія
Пропускна здатність, Kvs м3/год 6.50
Матеріал корпусу латунь

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Теги: Herz

Оцініть нас
Рейтинг: 4.43 з 5   -   44 голосів