У зв'язку з нестабільним курсом валют - ціни на сайті можуть бути не актуальними. Будь ласка, уточняте актуальні ціни зручним для Вас способом.

ПН-ПТ 9:30-17:00 СБ 10:00-15:00
Інформація
Пошук

Балансувальний вентиль Herz STROMAX-GM-BS DN32 1421704

Виробник: Herz
Модель: STROMAX-GM-BS DN32
Артикул: 1421704
Країна виробник: Austria

Скорочений опис


HERZ STROMAX-M 4017 M - це балансувальний вентиль з вимірювальними клапанами та вимірювальною діафрагмою для вимірювання перепаду тиску, з похилим шпинделем. Корпус балансувального вентиля виконано з латуні, стійкої до с... Читати далі...

Знайшли дешевше?
1 778 грн

  • Наявність: Уточнюйте
  • Країна виробник: Австрія


HERZ STROMAX-M 4017 M - це балансувальний вентиль з вимірювальними клапанами та вимірювальною діафрагмою для вимірювання перепаду тиску, з похилим шпинделем. Корпус балансувального вентиля виконано з латуні, стійкої до селективного вимивання цинку. Під’єднання до вентиля – муфтове з внутрішньою різьбою. Шпиндель ущільнений двома ущільнюючими кільцями O-Ring. Попереднє налаштування шляхом обмеження ходу шпинделя, маховичок з цифровим вказівником попереднього налаштування (80 позицій налаштувань). Вмонтовані 2 вимірювальні клапани (1 0284) для заміру перепаду тиску. Пломба попереднього налаштування 1 6517 04 і маркер попереднього налаштування 1 6517 05 входять у комплект поставки.
Балансувальний вентиль застосовують для запирання та регулювання в системах з гарячою і холодною водою, налаштування розподілювачів, стояків та іншого теплообмінного устаткування. Такий вентиль можна монтуванти в будь-якому положенні в відповідності напрямку потоку з напрямок стрілки на корпусі.
Положення конуса затвору вентиля відображається у вигляді відповідного цифрового значення на маховику. Необхідна ступінь налаштування зручно встановлюється і фіксується за допомогою прихованого в поглибленні маховика шпинделя попереднього налаштування. Балансувальний вентиль в будь-який момент може бути встановлений на менше значення пропускної здатності по відношенню до налаштованому значенню або перекритий. Шпиндель попереднього налаштування прихований під гвинтом кріплення маховика, що захищає його від несанкціонованого доступу.

Основні характеристики
Примітки рекомендовано для триходових клапанів Herz Teplomix 1776603 1776604, кількість ступенів налаштування - 80
Підключення, умовний діаметр DN25
Робочий тиск, бар max 16.0
Робоча температура, °C max 130
Країна виробник Австрія
Пропускна здатність, Kvs м3/год 16.8
Матеріал корпусу латунь

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha
Рекомендовані товари

Теги: Herz

Оцініть нас
Рейтинг: 4.43 з 5   -   44 голосів