
Скорочений опис
Wilo HiDrainlift 3-24 - це компактна, готова до монтажу, автоматична насосна установка для перекачування стічних вод в приватних будинках. Основні переваги HiDrainlift 3-24 малошумна експлуатація, вбудований фільтр з акт... Читати далі...
Wilo HiDrainlift 3-24 - це компактна, готова до монтажу, автоматична насосна установка для перекачування стічних вод в приватних будинках. Основні переваги HiDrainlift 3-24 малошумна експлуатація, вбудований фільтр з активованим вугіллям для підвищення зручності експлуатації, широкий робочий діапазон, що вселяє довіру, і низьку витрату електроенергії для ефективного відведення забруднених вод. Також слід підкреслити простоту установка з різними варіантами підключення.
Дана установка призначена для підключення душової кабіни, умивальника, біде або пісюара.
Оснащення / функція:
- Готовність до підключення
- Тепловий захист електродвигуна
- Контроль рівня за допомогою пневматичного датчика тиску
- Вбудований зворотний клапан
- матеріал для кріплення
- Фільтр з активованим вугіллям
Дана каналізаційна установка є аналогом Grundfos Sololift2 D-2 (97775318).
| Основні характеристики | |
| Режим роботи | 1 хв, 30 сек ON, 30 сек OFF |
| Макс. гідростатичний напір, м | 4.0 |
| Можливі під'єднання | умивальник, душ, біде, пісюар |
| Номінальна потужність, Вт | 250 Вт |
| Ріжучий механізм | немає |
| Максимальна температура рідини, °C | 35°C |
| Номінальна швидкість, об/хв | 2900 |
| Розміри можливого входу, мм | 2 х 40мм |
| Температура навколишнього середовища, °C | от +5 до +40 |
| Електроживлення, В | 230V 50Hz |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр виходу насоса, мм | 32 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип | Фекальні насоси |
| Вага, кг | 4.0 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Комплектація | хомут 20x32 (2 шт.), хомут 25x40 (1 шт.), впускная бічна пробка (2 шт.), пробка (1 шт.), випускне коліно (1 шт.) |
| Розміри, мм | 372 x 188 x 177 мм |
| Тип електроживлення | Мережа |
-
🔧 Які додаткові матеріали необхідні для HiDrainlift 3-24?
-
🔧 Чи можна самому виконати монтаж HiDrainlift 3-24?
-
❓Яка гарантія на HiDrainlift 3-24?
-
💰 Яка ціна монтажу HiDrainlift 3-24?
Теги: Wilo



