
Скорочений опис
Euroaqua MP-600 - це компактна, готова до монтажу, автоматична фекальні насосна установка з вбудованим ріжучим механізмом виробництва Поольща. Основне застосування такого насосу - перекачування стічних вод з фекаліями в ... Читати далі...
Euroaqua MP-600 - це компактна, готова до монтажу, автоматична фекальні насосна установка з вбудованим ріжучим механізмом виробництва Поольща. Основне застосування такого насосу - перекачування стічних вод з фекаліями в офісах, квартира, приватних будинках та приміщеннях.
Дана установка призначена для перекачування стічних вод від умивальника і унітазу (з горизонтальним вихідним патрубком), який містить туалетний папір і фекалії. MP-600 застосовується в місцях, які розміщені нижче рівня каналізації або в тих приміщеннях, в яких неможливо зробити водовідведення самопливом.
Каналізаційна насосна станція має три входи для приєднання. Зворотний клапан, встановлений у вихідному патрубку, запобігає повернення відкаченої рідини в станцію. На верхній кришці корпусу станції розташований вентиляційний отвір. Наявність подрібнювача з нержавіючої сталі дозволяє легко справлятися з фекальними водами.
На дане обладнання поширюється гарантія 12 місяців.
| Основні характеристики | |
| Макс. гідростатичний напір, м | 6.0 |
| Можливі під'єднання | ванна, душ, умивальник, кухонна мийка, унітаз, умивальник |
| Номінальна потужність, Вт | 600 Вт |
| Ріжучий механізм | є |
| Ємність резервуара, л | 5.7 |
| Максимальна температура рідини, °C | 90.0 |
| Номінальна швидкість, об/хв | 2800 |
| Розміри можливого входу, мм | 2 х 32/40 бокове 1 х 100 унітаз |
| Температура навколишнього середовища, °C | від +5 до +35 |
| Електроживлення, В | 230V 50Hz |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр виходу насоса, мм | 32 мм |
| Продуктивність, м3/год | 8.4 |
| Мережевий кабель, м | 1.0 |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IPX8 |
| Тип | Фекальні насоси |
| Вага, кг | 8.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тепловий захист | є |
| Розміри, мм | 540 x 260 x 370 мм |
| Тип електроживлення | Мережа |
Теги: Euroaqua


