ПН-ПТ 9:30-17:00 СБ 10:00-15:00
Інформація
Пошук

Бездротовий тижневий програматор KG Elektronik C7 RF (AVANSA 2007TX)

Виробник: KG Elektronik
Модель: C7 RF
Артикул: AVANSA 2007TX
Країна виробник: Poland

Скорочений опис


Цифровий тижневий програматор KG Elektronik C7 RF или Avansa 2007TX є кімнатним термостатом і призначений для підтримки заданої температури в приміщенні. Такий програматор можна легко підключити до більшості газових і ел... Читати далі...

Знайшли дешевше?
1 709 грн

  • Наявність: На складі
  • Гарантія: 12 місяців
  • Країна виробник: Польща


Цифровий тижневий програматор KG Elektronik C7 RF или Avansa 2007TX є кімнатним термостатом і призначений для підтримки заданої температури в приміщенні. Такий програматор можна легко підключити до більшості газових і електричних котлів, контролерів сервоприводів або до іншої опалювальної техніки. Кімнатний термостат має невисоку собівартість, точність вимірювання і підтримки температури, тижневе програмування параметрів, економія газу або електрики (для котлів), управління контролерами сервоприводом і насосами, рідкокристалічний дисплей з кнопкової панеллю керування.
Для кожного дня в тижні можна встановити окрему температурну програму. У денному режимі є можливість вибрати 6 (шість) різних точок часу включення (з кроком в 10 хв.) І для кожного часу можна налаштувати різний градус обігріву / охолодження з кроком 0.5 º С
Термостат має функцію захисту циркуляційного насоса шляхом включення котла один раз на добу на короткий час в 12 ч. 00 хв. за умови, що котел на продовженні 24 годин не включався по заданій йому програмі. Така функція також буде працювати і для контролера сервоприводу, при цьому контролер і сервопривід повинні бути підключенні до мережі живлення.
Даний програматор являється бездротовим з радіоуправлінням, що робить його універсальним термостатом з можливістю управління з будь-якої точки будинку в радіусі 50 м. Використання частоти передачі параметрів в діапазоні 800 Мгц дає змогу уникнути конфліктів з іншими побутовими радіотехнічними приборами, а також здійснювати управління системою опалення без будь-яких збоїв в роботі.

Основні характеристики
Діапазон вимірювання температури, °C 5 ... 35°C (крок 0.1)
Діапазон налаштування температури, °C 7 ... 35°C, крок 0.5°C
Призначення для управління газовим котлом та контролерами сервоприводів
Тип термодатчику NTC 10 кОм ±1% при 25 ºС
Вихідна потужність навантаження, Вт max 1300 (6A 230V)
Крок налаштування 0.5°C
Температура навколишнього середовища, °C -10 ... 60°C
Електроживлення, В 3V (LR6 1,5 V x 2 шт АА)
Країна виробник Польща
Додаткові характеристики
Ступінь захисту IP IP20
Частота передачі сигналу, МГц 868.35
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Теги: kg_elektronik

Оцініть нас
Рейтинг: 4.46 з 5   -   39 голосів