Інформація
Пошук

Терморегулятор для циркуляційного насоса KG Elektronik CS-07

Виробник: KG Elektronik
Модель: CS-07
Артикул: CS-07
Країна виробник: Poland
Хіт
KG Elektronik

Скорочений опис


KG Elektronik серії CS-07 призначений для управління циркуляційним насосом, який забезпечує циркуляцію гарячої води в системі опалення. Функція регулятора полягає в відключення насоса, якщо температура датчика перевищить... Читати далі...

Знайшли дешевше?
717 грн

  • Наявність: На складі
  • Гарантія: 12 місяців
  • Країна виробник: Польща

KG Elektronik серії CS-07 призначений для управління циркуляційним насосом, який забезпечує циркуляцію гарячої води в системі опалення. Функція регулятора полягає в відключення насоса, якщо температура датчика перевищить заданий ручкою значення, а також включення його, якщо температури нижче цього рівня. Це дозволяє уникнути непотрібної роботи рециркуляційного насоса, що в свою чергу дозволяє заощадити електроенергію, а також продовжити експлуатаційний термін служби насоса.
Температура включення насоса регулюється за допомогою кнопок управління (в діапазоні від 5°С до 80°С). Якщо фактична температура на датчику знизиться на 5°С від заданої (яка встановлена ​​кнопками на тильній стороні), насос включиться. Також регулятор має функцію затримки, при цьому включення і виключення насоса відбувається приблизно через 30 секунд. Це запобігає постійне перемикання насоса в разі швидкої зміни температури.
Контролер обладнаний системою запобігання застою насоса ЦО - так званим анти-стопом. Приблизно кожні 15 днів насос включається на 15 секунд. Додатковим захистом системи є функція захисту від замерзання води (антифріз).
Обслуговування контролера
Задану температуру запуску насоса можна змінити шляхом притримання кнопки (вхід в меню), на дисплеї повинна висвітитися миготлива літера С, в цей момент можна змінити налаштування температури за допомогою кнопок ▲▼. Після закінчення декількох секунд контролер сам переходить в робочий режим і буде відображати на дисплеї поточну температуру в котлі.
Ручна робота
Ця функція дозволяє перевірити справність підключеного насоса шляхом одночасного натискання на кнопки ■ ▲. Повторне натискання на кнопки вимкне насос. Гістерезис Між температурою входу в цикл запуску контролера і температурою повернення в режим очікування існує різниця. Гістерезис контролера CS-07 становить 2 градуси. Наприклад, після установки температури 50°C насос запускається після перевищення температури 50°C, а вимикається - коли температура впаде до 48°C. Сигналізація в контролері являє собою звуковою сигналізацією при занадто високій температурі в котлі 90°C.

cs-07 kg elektronik

Основні характеристики
Діапазон налаштування температури, °C 5 ... 80°C
Призначення для керування циркуляційним насосом
Вихідна потужність навантаження, Вт 100
Гістерезис вмикання/вимикання, °C 2°C
Температура навколишнього середовища, °C -10 ... +50°C
Електроживлення, В 230V 50Hz
Країна виробник Польща
Довжина проводів датчика, м 1.2
Додаткові характеристики
Ступінь захисту IP IP20
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: kg_elektronik