Інформація
Пошук

Терморегулятор для насосу теплої підлоги KG Elektronik CS-07C

Виробник: KG Elektronik
Модель: CS-07C
Артикул: CS-07C
Країна виробник: Poland
KG Elektronik

Скорочений опис


KG Elektronik серії CS-07C призначений для управління циркуляційним насосом чи насоса для теплої підлоги. Контролер дозволяє регулювати температуру включення і виключення насоса. Насос запускається після перевищення зада... Читати далі...

Знайшли дешевше?
680 грн

  • Наявність: На складі
  • Гарантія: 12 місяців
  • Країна виробник: Польща

kg elektronik cs07c

KG Elektronik серії CS-07C призначений для управління циркуляційним насосом чи насоса для теплої підлоги. Контролер дозволяє регулювати температуру включення і виключення насоса. Насос запускається після перевищення заданої користувачем температури включення (O) і вимикається після перевищення заданої температури вимикання (U). Це дозволяє уникнути непотрібної роботи рециркуляційного насоса, що в свою чергу дозволяє заощадити електроенергію, а також продовжити експлуатаційний термін служби насоса.
Відмінність від контролера CS-07 є те, що CS-07С має можливість задавати як нижню межу включення, так і верхню межу відключення, тоді як CS-07 тільки нижню межу включення.
Температура включення насоса регулюється за допомогою кнопок управління (в діапазоні від 10°С до 75°С), температура вимикання від 20°С до 80°С. Контролер обладнаний системою запобігає застій насоса ЦО - так званим анти-стопом. Приблизно кожні 14 днів насос включається на 15 секунд. Додатковим захистом системи є функція захисту від замерзання води (антифриз).
Між температурою входу в цикл запуску контролера і температурою повернення в режим очікування існує різниця. Гістерезис контролера CS-07C становить 2 градуси. Наприклад, після установки температури 60 ° С насос запускається після перевищення температури 60°С, а вимикається - коли температура впаде до 58°С.

Основні характеристики
Діапазон налаштування температури, °C 5 ... 80°C
Призначення для керування циркуляційним насосом та насосом теплої підлоги
Примітки АНТИ-СТОП
Вихідна потужність навантаження, Вт 180
Гістерезис вмикання/вимикання, °C 2°C
Температура навколишнього середовища, °C -10 ... +50°C
Електроживлення, В 230V 50Hz
Країна виробник Польща
Довжина проводів датчика, м 1.2
Додаткові характеристики
Ступінь захисту IP IP20
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: kg_elektronik