
Скорочений опис
Grundfos SCALA1 3-45 це продовження лінійки насосів MQ, яка являється багатоступінчастим насосом з електронним керування. Установка призначена для підвищення тиску чистої води в побутових системах водопостачання. Також S... Читати далі...
Grundfos SCALA1 3-45 це продовження лінійки насосів MQ, яка являється багатоступінчастим насосом з електронним керування. Установка призначена для підвищення тиску чистої води в побутових системах водопостачання. Також SCALA1 – це самовсмоктуюча насосна установка, яка може перекачувати воду з рівня до 8 метрів.
Насос має такі режими захисту:
- Захист від сухого ходу, яка автоматично зупиняє установку в разі нестачі води
- Захист від протікання, який реалізується шляхом не допускання частого ввімкнення насосу
- Тепловий захист електродвигуна
Режими роботи:
- Cамовсмоктування. Самовсмоктувальний клапан повністю відкритий. Режим підходить для більшості установок. Забезпечує найкращі характеристики і найнижчий рівень шуму при всмоктуванні.
- Видалення повітря. Самовсмоктувальний клапан частково закритий, що сприяє кращому видаленню повітря з проточної частини насоса.
- Позитивний тиск на вході. Самовсмоктувальний клапан повністю закритий. Усуває звук, пов'язаний з рухом самовсмоктуючого клапана в установках з позитивним тиском на вході.
Підключення до Grundfos Go Remote
Установка може зв'язуватися з мобільним додатком Grundfos GO Remote через вбудований Bluetooth модуль, що забезпечує детальний моніторинг насоса і широкі можливості налаштування. Це робить установку підходящої для широкого спектра застосувань.
На дане обладнання поширюється офіційна гарантія 24 місяця.

| Основні характеристики | |
| Діапазон регулювання тиску, ввімкнення | 1.5 бар |
| Максимальна глибина всмоктування, м | 8 м |
| Номінальний. гідростатичний напір, м | 20 |
| Примітки | захист від холостого ходу, зворотній клапан, захист від протікань, bluetooth керування |
| Макс. гідростатичний напір, м | 36 |
| Макс. тиск в гідросистемі, бар | 8.0 бар |
| Номінальна потужність, Вт | 720 Вт |
| Тиск на вході, бар | max 4.0 |
| Номінальна подача, м3/год | 3.72 м3/год |
| Робоча температура, °C | 1 ... 45°C |
| Температура навколишнього середовища, °C | 1 ... 55°C |
| Діаметр виходу насоса, дюйм | 1" |
| Електроживлення, В | 230V 50Hz |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал робочого колеса | PPO + армований (20%) скловолокном політетрафторетилен |
| Матеріал корпусу насоса | композитний матеріал поліфеніленоксід |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IPX4D |
| Тип | Насосна станція |
| Вага, кг | 11.5 кг |
| Гарантія | 24 місяця |
| Розміри, мм | 466 x 202 x 316 мм |
| Тип електроживлення | Мережа |
Теги: Grundfos



