ПН-ПТ 9:30-17:00 СБ 10:00-15:00
Інформація
Пошук

Зворотний клапан пелюстковий 1/2" PERFEKT system 04-021-0150-000

Виробник: PERFEKT System
Модель: PHA-021 1/2
Артикул: 04-021-0150-000
Країна виробник: Poland

Скорочений опис


Пружинний зворотний клапан застосовують для захисти пристроїв в системі опалення або водопостачання від зворотного потоку рідини. Іншими словами, такий клапан пропускає воду тільки в одну сторону, що допомагає в організа... Читати далі...

Знайшли дешевше?
114 грн

  • Наявність: На складі
  • Країна виробник: Польща


зворотній клапан пелюстковий

Пружинний зворотний клапан застосовують для захисти пристроїв в системі опалення або водопостачання від зворотного потоку рідини. Іншими словами, такий клапан пропускає воду тільки в одну сторону, що допомагає в організації потоків у водопостачанні та опаленні. Такі клапана встановлюватися в насосних станціях, перед лічильниками води, після глибинних насосів, в байпасах систем опалення або в інших місцях. Особливість клапана полягає в тому, що, коли є тиск рідини, клапан - закритий, коли напору немає - клапан відкритий.
Основне застосування цих клапанів - установка в лініях байпаса котла для реалізації можливості протікання рідини в разі знеструмлення циркуляційного насоса. Коли насос працює завихрення не дає клапану відкритися, тому потік через нього не протікає. Як тільки насос буде знеструмлено, клапан під силою руху потоку рідини відкриється і буде тривати циркуляція. Такі клапана монтуються в горизонтальному положенні, але також можливо їх встановити і в вертикальному.

Основні характеристики
Підключення, умовний діаметр DN15 - 1/2
Робочий тиск, бар 16
Робоча температура, °C max 100°C
Країна виробник Польща
Монтажне положення горизонтальне
Матеріал корпусу латунь CW617N
Додаткові характеристики
Тип зворотній клапан

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Теги: perfekt_system

Оцініть нас
Рейтинг: 4.46 з 5   -   39 голосів