ПН-ПТ 9:30-17:00 СБ 10:00-15:00
Інформація
Пошук

Зворотний клапан пелюстковий DN25 ITAP APT.130 (1300100G)

Виробник: Itap
Модель: APT.130
Артикул: 1300100G
Країна виробник: Italy

Скорочений опис


Пружинний зворотний клапан застосовують для захисти пристроїв в системі опалення або водопостачання від зворотного потоку рідини. Іншими словами, такий клапан пропускає воду тільки в одну сторону, що допомагає в організа... Читати далі...

Знайшли дешевше?
260 грн

  • Наявність: На складі
  • Країна виробник: Італія


обратный клапан лепестковый

Пружинний зворотний клапан застосовують для захисти пристроїв в системі опалення або водопостачання від зворотного потоку рідини. Іншими словами, такий клапан пропускає воду тільки в одну сторону, що допомагає в організації потоків у водопостачанні та опаленні. Такі клапана встановлюватися в насосних станціях, перед лічильниками води, після глибинних насосів, в байпасах систем опалення або в інших місцях. Особливість клапана полягає в тому, що, коли є тиск рідини, клапан - закритий, коли напору немає - клапан відкритий.
Основне застосування цих клапанів - установка в лініях байпаса котла для реалізації можливості протікання рідини в разі знеструмлення циркуляційного насоса. Коли насос працює завихрення не дає клапану відкритися, тому потік через нього не протікає. Як тільки насос буде знеструмлено, клапан під силою руху потоку рідини відкриється і буде тривати циркуляція. Такі клапана монтуються в горизонтальному положенні, але також можливо їх встановити і в вертикальному.

Основні характеристики
Підключення, умовний діаметр DN25 - 1"
Робочий тиск, бар 12.0
Робоча температура, °C max 90°C
Країна виробник Італія
Монтажне положення горизонтальне
Матеріал корпусу латунь CW617N
Додаткові характеристики
Тип зворотній клапан, стальний пелюсток

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Теги: Itap

Оцініть нас
Рейтинг: 4.46 з 5   -   39 голосів