У зв'язку з нестабільним курсом валют - ціни на сайті можуть бути не актуальними. Будь ласка, уточняте актуальні ціни зручним для Вас способом.

ПН-ПТ 9:30-17:00 СБ 10:00-15:00
Інформація
Пошук

Реле тиску для насосних станцій РВ Omnigena

Виробник: Omnigena
Модель: Реле 1/4 GW
Артикул:
Країна виробник: Poland

Скорочений опис


Реле тиску Omnigena призначене для автоматичного включення і виключення двигуна насосної станції в залежності від тиску води в системі. Принцип роботи реле полягає в тому, що при досягненні максимального тиску води в сис... Читати далі...

Знайшли дешевше?
270 грн

  • Наявність: На складі
  • Країна виробник: Польща


Реле тиску Omnigena призначене для автоматичного включення і виключення двигуна насосної станції в залежності від тиску води в системі. Принцип роботи реле полягає в тому, що при досягненні максимального тиску води в системі (може бути від 2.1 до 5 бар) відбувається розмикання контактів реле під дією спеціальної мембрани. До цієї мембрані прикріплений один з електричних контактів, які з'єднані з двигуном станції. При падінні тиску в системі нижче заданого рівня (може бути від 1.2 до 2.6 бар) відбувається змикання електричних контактів і насос почне качати воду в трубопровід.

«Верхнє значення» встановленого тиску (поріг відключення) можна змінити, знявши кришку реле і повернути болт №2 за годинниковою або проти годинникової стрілки. Так само регулюються значення «нижнього» тиску за допомогою болта №1. Поворот за годинниковою стрілкою додає значення тиску, поворот проти зменшує.

омнігена реле   омнігена реле вид

Значення для насосних станцій повинні знаходиться в межах: для баків 20-25 л - 1.4-1.7 бар, для баків об'ємом 50-100 л - 1.7-1.9 бар.

Основні характеристики
Діапазон регулювання тиску, ввімкнення 1.2 - 2.6 bar
Примітки Граничні показання для потужності насосу не більше 1.5 кВт
Діапазон регулювання тиску, вимкнення 2.1 - 5.0 bar
Підключення 1/4" різьба внутрішня
Електроживлення, В 230V
Країна виробник Польща
Додаткові характеристики
Тип для насосних станцій JY 1000

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha
Рекомендовані товари

Теги: Omnigena

Оцініть нас
Рейтинг: 4.43 з 5   -   44 голосів