
Скорочений опис
Salus VS10BRF являє собою безпровідний Zigbee тижневий термостат, який монтується в підрозетник і може використовуватися як автономний, головний або додатковий термостат. Можливе підключення додаткового датчика для тепло... Читати далі...
Salus VS10BRF являє собою безпровідний Zigbee тижневий термостат, який монтується в підрозетник і може використовуватися як автономний, головний або додатковий термостат. Можливе підключення додаткового датчика для теплої підлоги. Термостат також оснащено релем, з комутаційним навантаження 3А.
Основні характеристики пристрою:
- Прихований монтаж (монтаж в стандартний підзрозетник)
- Бездротовий зв'язок Zigbee
- Жилвення 230 В 50 Гц
- Режим відпустки із глобальною опцією
- 3 регульовані діапазони температури, включаючи нічний режим (NSB)
- Додаткове підключення зовнішнього датчика.
- Нагрівання/охолодження із загальною опцією через клемну колодку KL10RF
- Заводська програма вибору режимів нагрів чи холодження
| Основні характеристики | |
| Діапазон налаштування температури, °C | 5-35ºC |
| Призначення | провідний тижневий термостат Zigbee 230В |
| Примітки | зональне управління теплими підлогами та радіаторами |
| Максимальний струм, А | 3А |
| Температура навколишнього середовища, °C | -10 ... 60°C |
| Електроживлення, В | AC 230В 50Гц |
| Країна виробник | Англія |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Вага, кг | 0.5 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри, мм | 42х86х86 мм |
Теги: Salus


