
Скорочений опис
Salus VS20BRF являє собою бездротовий цифровий терморегулятор, який живиться від батарейок 4 х ААА, та застосовується для настінного монтажу. Даний термостат використовується для безпровідного управління приладами серії ... Читати далі...
Salus VS20BRF являє собою бездротовий цифровий терморегулятор, який живиться від батарейок 4 х ААА, та застосовується для настінного монтажу. Даний термостат використовується для безпровідного управління приладами серії SALUS Smart Home, такими як: центр комутації KL08RF, головка TRV i модуль управління RX10RF.
Варіанти керування:
• Онлайн - за допомогою додатка SALUS Smart Home, з використанням інтернет-шлюзу UGE600
• Офлайн (без під’єднання до Інтернету) - завдяки координатору CO10RF. В режимі Офлайн також може працювати як тижневий, добовий регулятор або таймер ГВП (з модулем RX10RF)
Основні переваги VS20BRF:
• Взаємодіє з іншими елементами серії SALUS Smart Home
• Присутній алгоритм TPI - тобто гарантує точність підтримуваної температури
• Функція створення власних графіків
• Додатковий роз'єм підключення температурного датчика (підлоги або повітря) або індикатора присутності
• Можливість інтеграції на будь-якому етапі проектування чи експлуатації системи
• Взаємодія з системою Amazon ALEXA
| Основні характеристики | |
| Діапазон налаштування температури, °C | 5-35ºC |
| Призначення | бездротовий термостат Zigbee 230В |
| Примітки | зональне управління теплими підлогами та радіаторами |
| Температура навколишнього середовища, °C | 0 ... +45°C |
| Електроживлення, В | 4 x AAA 1.5V |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Англія |
| Гістерезис | ±0,25°C / ± 0,5°C |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP30 |
| Вага, кг | 0.2 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри, мм | 86 x 86 x 29 |
Теги: Salus

