Інформація
Пошук

Захисний термоклапан для ТТ котла WATTS STS 20 (0232120)

Виробник: WATTS
Модель: STS20
Артикул: 0232120
Країна виробник: Italy
WATTS

Скорочений опис


Watts STS20 - це термостатичний запобіжний клапан, який є незалежним пристроєм, призначеним для підготовки гарячої води і захисту від перегріву ТТ котлів чи іншого обладнання потужністю до 93 кВт. Функціонально STS20 не ... Читати далі...

Знайшли дешевше?
1 707 грн

  • Наявність: На складі
  • Гарантія: 12 місяців
  • Країна виробник: Італія

watts sts20 pdf

Watts STS20 - це термостатичний запобіжний клапан, який є незалежним пристроєм, призначеним для підготовки гарячої води і захисту від перегріву ТТ котлів чи іншого обладнання потужністю до 93 кВт. Функціонально STS20 не залежить від тиск, який виникає в системі, він спрацьовує при досягнення температури 97°С, тим самим зливає гарячу воду з системи, а клапан підживлення в цей час додає холодну.
STS20 складається з подвійного чутливого елемента (для підвищення рівня безпеки та надійності). Корпус клапана виконано з латуні MS58. При досягненні температури спрацьовування 97°С клапан відкривається, навіть при відмові одного з чутливих елементів. Термостатичний клапан Watts STS20 повинен бути встановлений в безпосередній близькості від котла, відповідно до напряму стрілки, на корпусі клапана.
Клапан монтується на подаючий трубопровід гарячої води, але також може бути змонтований на холодному трубопроводі, при умові допуску виробника темплообмінника і дотриманням напрямку потоку зі стрілкою на корпусі.

Основні характеристики
Примітки максимальний дренаж при температурі + 107 ° C, підходить для ТТ котлів до 93 кВт
Підключення, умовний діаметр гільза - DN15 - 1/2
Робочий тиск, бар max 10
Максимальне скидання, л 6500 при 8 бар
Температура спрацювання, °C 97
Діаметр під'єднання, дюйми 3/4" РВ - 3/4" РВ
Довжина капілярної трубки, см 13
Країна виробник Італія
Монтажне положення будь-яке положення: вертикальне, горизонтальне або перевернуте в відповідності з напрямком стрілки на корпусі
Матеріал корпусу латунь MS58
Додаткові характеристики
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: WATTS