
Скорочений опис
Контролер керування фірми TECH Sterowniki ST-28 zPid використовується для твердопаливного котла, особливо для піролізного, з ручною засипанням палива та обладнаного нагнітальним вентилятора. Крім управління вентилятором,... Читати далі...
Контролер керування фірми TECH Sterowniki ST-28 zPid використовується для твердопаливного котла, особливо для піролізного, з ручною засипанням палива та обладнаного нагнітальним вентилятора. Крім управління вентилятором, автоматика ST28 zPid управляє двома циркуляційними насосами: ЦО і ГВП. Автоматика встановлюється на зовнішню стіну котла - зверху або збоку. Корпус пульта преспособлен для безпосередньої установки на котел.
Устаткування автоматики:
- lcd дисплей;
- датчик температури ЦО;
- датчик температури ГВП;
- датчик захисту від перегріву (термик);
- датчик димових газів;
- корпус призначений для монтажу на котел, виготовлений з високоякісних матеріалів, стійких до високих і низьких температур.
| Основні характеристики | |
| Діапазон вимірювання температури, °C | 0 ... +95°C |
| Діапазон налаштування температури, °C | 45 ... 85°C |
| Призначення | для керування циркуляційним насосом ЦО та ГПС ТТ котла і вентилятором піддуву |
| Примітки | з датчиком температури димових газів |
| Вихідна потужність навантаження, Вт | 200 Вт насос ЦО, 100 Вт насос ГВП, 200 Вт вентилятор |
| Температура навколишнього середовища, °C | -10 ... +50°C |
| Електроживлення, В | 230V 50Hz |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність, Вт | 2 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип | PID автоматика |
| Гарантія | 12 місяців |
Теги: TECH

