
Скорочений опис
NPO WCLIFT 560/3F - це компактна, готова до монтажу, автоматична фекальні насосна установка з вбудованим ріжучим механізмом. Основне застосування - перекачування стічних вод з фекаліями в приватних будинках. Дана установ... Читати далі...
NPO WCLIFT 560/3F - це компактна, готова до монтажу, автоматична фекальні насосна установка з вбудованим ріжучим механізмом. Основне застосування - перекачування стічних вод з фекаліями в приватних будинках.
Дана установка призначена для перекачування стічних вод від умивальника і унітазу (з горизонтальним вихідним патрубком), який містить туалетний папір і фекалії. WCLIFT 560/3F застосовується в місцях, які розміщені нижче рівня каналізації або в тих приміщеннях, в яких неможливо зробити водовідведення самопливом.
На дане обладнання поширюється гарантія 18 місяців.
| Основні характеристики | |
| Макс. гідростатичний напір, м | 6.5 |
| Можливі під'єднання | ванна, душ, умивальник, кухонна мийка, унітаз, умивальник |
| Номінальна потужність, Вт | 560 Вт |
| Ріжучий механізм | є |
| Ємність резервуара, л | 5.7 |
| Максимальна температура рідини, °C | 50.0 |
| Номінальна швидкість, об/хв | 2800 |
| Розміри можливого входу, мм | 1 х 40 зверху + 2 х 32/40 бокове 1 х 100 унитаз |
| Температура навколишнього середовища, °C | від +5 до +35 |
| Електроживлення, В | 230V 50Hz |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр виходу насоса, мм | 32 мм |
| Мережевий кабель, м | 1.0 |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IPX4 |
| Тип | Фекальні насоси |
| Вага, кг | 6.5 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
| Комплектація | Насосна установка, Кабель, Перехідники для труб, Приймальні патрубки-ексцентрики труб, Вушка для фіксації та монтажу |
| Тепловий захист | є |
| Розміри, мм | 420 x 250 x 305 мм |
| Тип електроживлення | Мережа |
Теги: NPO


