
Скорочений опис
IBO SANIBO MINI являє собою компактну, готову до монтажу, автоматичну каналізаційну установку, яка застосовується в санвузлах у квартирах, офісах та інших приміщеннях для перекачування брудних стоків без фекалій. Даний н... Читати далі...
IBO SANIBO MINI являє собою компактну, готову до монтажу, автоматичну каналізаційну установку, яка застосовується в санвузлах у квартирах, офісах та інших приміщеннях для перекачування брудних стоків без фекалій. Даний насос підходить для перекачування сірих стоків від душових кабінок, умивальників, ванн, біде, пісюарів, а також конденсату від котлів та холодильників. Продумана конструкція насоса дозволяє перекачувати рідину з температурою до 50°C. SANIBO MINI застосовують в тих місцях, де виконати каналізацію самопливом неможливо, або там де обладнання розміщене нижче рівня входу каналізації.
SANIBO MINI працює наступним чином - при потраплянні стоків в середину насоса вода піднімає пусковий механізм, тим самим вмикає чи вимикає електродвигун. Регламентне обслуговування рекомендовано виконувати 2 рази на рік, але цей термін залежить від інтенсивності використання та якістю стоків (наявність агресивних рідин, жирів, муки).
Кому підійде установка SANIBO MINI?
1. Стоматологічні кабінети, клініки
2. Умивальники та мийки на кухнях / ваннах
3. Салони краси та перукарні
4. Приміщення з стоками без частинок
5. Котельні та бойлерні для відкачки конденсату
На дане обладнання поширюється гарантія 12 місяців.
| Основні характеристики | |
| Макс. гідростатичний напір, м | 6.5 |
| Можливі під'єднання | ванна, душ, умивальник, кухонна мийка, умивальник |
| Номінальна потужність, Вт | 300 Вт |
| Ріжучий механізм | немає |
| Ємність резервуара, л | 3.0 |
| Максимальна температура рідини, °C | 45.0 |
| Номінальна швидкість, об/хв | 2800 |
| Розміри можливого входу, мм | 2 х 32/40 бокове |
| Температура навколишнього середовища, °C | від +5 до +45 |
| Електроживлення, В | 230V 50Hz |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польша |
| Діаметр виходу насоса, мм | 28/32 мм |
| Продуктивність, м3/год | 3.0 |
| Мережевий кабель, м | 1.0 |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IPX8 |
| Тип | Фекальні насоси |
| Вага, кг | 4.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тепловий захист | є |
| Розміри, мм | 346 x 168 x 146 мм |
| Тип електроживлення | Мережа |
Теги: Ibo




